Video

Qiraja paguhet me seks, ja në cilin qytet ndodh çmenduria!

Në të gjithë botën, rritja e çmimit të qirave po favorizon kërkesa në limitet e lejuara nga ligji.Lajmet e fundit që vijnë nga kryeqyteti anglez Londra, tregojnë se në vend të parasë, qiraja po paguhet me të brendshme. Tingëllon e pabesueshme, por është e vërtetë, të paktën siç raporton portali “Quartz”, duke pasqyruar publikimet në blogun “Londonist”, ku thuhet se […]
Mendonte se kishte një pikë të zezë në mjekër, zbulimi është i paimagjinueshëm

Mendonte se kishte një pikë të zezë në mjekër, zbulimi është i paimagjinueshëmMendonte se kishte një pikë të zezë në mjekër, por në të vërtetë ajo që zbuloi e tronditi.E reja ka vendosur të tregojë historinë e saj, si mënyrë për të paralajmëruar personat e tjerë. Gruaja zbuloi se ishte prekur nga një per me shum detaje rreth kesaj Vazhdo […]


E tmerron në gjumë, gruaja i kërkon burrit divorcin (VIDEO)

Një grua ka kërcënuar bashkëshortin me shkurorëzim, me të cilin është e martuar për më shumë se 30 vite. E gjitha kjo po ndodh për shkak të një shprehie bizare që ai e bën derisa është duke fjetur. Ai në një moment është parë duke bërë kinse po “fluturon” dhe u ngrit në këmbë duke bërtitur per me shum detaje […]


Bes Kallaku jep një lajm fantastik, por askush nuk e priste këtë gjë

Që nga martesa e nipit të saj, Besart Kallakut Ija është bërë një personazh mjaft i njohur për të gjithë. Ajo u shndërrua dalëngadalë në një nga figurat më të dashura, kjo falë postimeve të aktorit. Por me anë të një postimi në profilin e tij në Facebook Besi ka treguar se Ija do hapi Instagram. Krahas fotos me gjyshen […]


Zbulohet arma sekrete e Hitlerit, nëse do e përdorte … bota do të shfarrosej

Adolf Hitleri ka qenë një nga diktatorët më të rrezikshëm. Por shumë pak e dinë se ai ka pasur në dorë një armë, e cila nëse do të përdorej do të shfaroste njerëzimin. Për fatin tonë të mirë, kjo armë u prodhua në fundin e luftës së dytë botërore dhe përveç disa testeve nuk vu në përdorim per çfarë behet […]E ndanë nga prindërit në maternitet, rrëfimi prekës i 35 vjeçarit

Një histori e denjë për një skenar filmi. E tillë ka qenë historia e Miranda e Përparim Agos dhe djalit të tyre Artanit, me të cilin u lidhën pas 35 vitesh, pasi iu kishin thënë në maternitet se ai kishte vdekur. Emisioni “Me zemër të hapur” në Neës24 dhe stafi i tij kanë lidhur në transmetim live, djalin Artanin që […]


Roza Lati shpërthen në lot gjatë emsionit live, përjeton tmerr kur sheh në ekran

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Top Show” ishin të ftuar personazhe të njohur të ekraneve për të folur mbi dhunën ndaj kafshëve në vendin tonë. Roza Lati është një dashëse e cila u prek tejet shumë nga videoja që u transmetua në ekran, ku dukeshin të Videoja është bërë virale në rrjetet sociale dhe autoritetet përkatëse priten të marrin masat […]