Video


Si më hyri në shtëpi komshia 35 vjeçe

Mua mu desh te jetoia per nje kohe te gjate vetem pasi prinderit i kisha me pun ne greqi ne shtepi vinte me gatuante dhe me lante shtepine nje komshie qe ishim familjarisht te lidhur…


E tmerrshme: Legalizohet pedofilia në Turqi

Gjykata Kushtetuese turke ka vendosur që të anulojë një dispozitë që dënon të gjitha aktet seksuale ndaj fëmijëve nën moshën 15 vjeç, si “abuzim seksual”, e cila ka shkaktuar një debat dhe zemërim tek akademikë…

Recetë e thjeshtë kundër rënies së flokëve

Receta është e thjeshtë, por njerëzit nepër botë kanë treguar se pas aplikimit të saj rezultatet ishin të mahnitshme, përcjellë lajmi.net Përbërësit:  Vaj ulliri Mjaltë Kanellë Përgatitja:  Së pari nxejmë vajin e ullirit dhe pastaj…