Video

U copëtuan në Itali, kush janë dy të rinjtë shqiptarë që humbën jetën tragjikisht?

Amir Muslija dhe Ysin Braha janë dy të rinjtë shqiptarë, të cilët humbën jetën në mënyrë tragjike ditën e djeshme, pas një aksidenti automobilistik në Firenze të Italisë. Amiri dhe 22-vjeçari Yasin ishin shokë shkolle. Nëse hapni profilin në Facebook të Amirit vihen re foto të shumta me shokët e klasës si dhe me të rinjtë e Pubblica Assistenza di […]


Vetëm 3% e shtëpiakeve e njohin këtë truk! Unë as që e imagjinoja dot

Një mikja ime më tregoi një fakt interesant. Në momentin që zieni gjokset e pulës ju këshillojmë që në të njëjtën tenxhere të hidhni një qepë të kuqe të prerë në 4 pjesë. Mishi do marrë një ngjyrë të kuqe dhe rezultati mund të jetë perfekt. Përdorimet e qepës Një tjetër këshillë është se qepa heq depozitat e karbonit nga […]


Receta më e thjeshtë për disa turshi të shijshme pa konservues

Nëse doni që vakteve tuaja ti jepni një vlerë të shtuar, nuk ka më mirë sesa turshitë. Shumica mendojnë se janë shumë të vështira për tu përgatitur dhe marrin shumë kohë, por po ti hidhni një sy recetës më poshtë, do ndryshoni mendim. Përbërësit: 500 ml vaj 10 kilogramë speca të kuq 100 gram majdanoz 1 kilogram karota 3 thelpi […]


Kjo gjë përdoret nga të gjitha femrat dhe dyfishon shancet për kancer të vezoreve!!

Ja çfarë duhet të dini- një studim i fundit ka treguar se bërja e dushit vaginal mund të shkaktojë kancer në vezore, një sëmundje që njihet si vrasës i hshtur. Do habiteni kur t’ju tregojmë se studimet kanë vërtetuar se shkaktari i kancerit në vezore ose sëmundje të tjera si myku apo infeksione të ndryshme vijnë si pasojë e përdorimit […]


Shkëndija “i vë flakën” Instagramit, poston foton duke bërë atë që s’e prisnit

Shkëndije Mujaj është një nga këngëtaret, e cila jo rrallë herë ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të saj në Instagram. E themi këtë sepse këngëtarja nga Kosova shfaqet shumë provokuese në fotot që poston në profilin e saj. Në këtë foto Shkëndija shfaqet lakuriq dhe në pjesët intime ka vendosur një filxhan kafeje. Krahas kësaj fotoje ajo ka shkruar per […]


Fallxhorja parashikon të ardhmen e Ramës, Metës e Berishës: E ka seriozisht?

Një falxhore ka qenë e ftuar ditën e sotme në emisionin e mëngjesit në “Ora News”. Ajo ka treguar se si e ka fituar aftësinë për të lexuar letrat, veti të cilën e ushtron prej rreth 30 vitesh. Në bisedë e sipër, fallxhorja me emrin Marjana parashikoi edhe aktualitetin e të ardhmen e politikanëve tanë. Ja çfarë thotë gruaja per […]


Çifti nuk përmbahen, kapen mat në qendër të Prishtinës duke e bërë në veturë! (VIDEO)

Një çift është filmuar nga një person teksa po shkëmbenin mes vete puthje të nxehta, prapa në veturë, shkruan Gazeta Blic.Ngjarja sipas videos që e ka dërguar një lexues i ‘Gazeta Blic’ ka ndodhur në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë.Në video shihen një grua dhe një burrë të ulur në pjesën e prapme të veturës së markës Opel, teksa per […]


Nusja tradhton burrin para dasmës, ai i publikon videon në hotel me dashnorin

Ajo që supozohej të ishte një dasmë e bukur, ka përfunduar me publikimin e një video tradhtie. Një biznesmen në Singapor ka publikuar në ditën e tij të dasmës pamjet që tregojnë tradhtinë e bashkëshortes. Ai dyshonte se e fejuara e tij shkonte me një burrë tjetër dhe për këtë pagoi një detektiv privat që ta ndiqte. Ai zbuloi se […]


Skandaloze: Fjolla Morinës i del gjoksi komplet (Video +18)

Këngëtarja e njohur së fundmi ka shokuar. Fjolla Morinës i del gjoksi komplet Fjolla Morinës i del gjoksi komplet Ajo është shfaqur në prapaskenat e fotosesionit të saj të fundit Fjolla Morinës i del gjoksi komplet Por, në minutën e 03:18 ajo çfarë shohim është gjoksin e Morinës i cili është me përmasa gjigande per me shum detaje dhe video […]


Tmerr në shtëpinë e një familje myslimane

Persona të paidentifikuar thyen dritaren e një familjeje myslimane dhe hodhën brenda kokën e prerë të një derri me gjak, ndërkohë që fëmijët po shihnin televizor. Ishte një mbrëmje e qetë dhe familja ndodhej e gjitha në shtëpi, kur një tullë u lëshua në dhomën e tyre të ndenjes e më pas koka e një derri, e mbështjellë me qese […]