Vajzat bukuroshe të politikanëve shqiptarë (Foto)

vajzat_1470942805-3261166
Një bukuri që bie në sy e që nuk ka mbetur pa komente. Kejda Ajazi është vajza e deputetes Majlinda Bregu, që tashmë ka marrë tiparet e një zonjushe të bukur dhe me shumë klas, duke tejkaluar disa herë nënën e saj, që në fakt mbetet një nga deputetet më shaarmante të parlamentit.