Vajza e Valdrin Sahitit erdhi për herë të parë në Kosovë, shikoni festën madhështore

Valdrin Sahiti u bë baba për herë të parë dhe gëzimin e tij e ndau menjëherë me shumë miq të tij.

Gruaja e tij lindi në SHBA, ndërsa sot për herë të parë po vijnë të tre bashkë në shtëpinë e tyre në Kosovë, përcjell ORAvip.

E siç pritej një festë madhështore është përgatitur për Bellën e Valdrinit nga familja e tij.

Vetë dizajneri na njoftoi me atmosferën festive që po mbizotëron në shtëpinë e tij dhe përgatitjen përrallore për të voglën. /ORAvip/

https://video.gjirafa.com/orainfo?video=feste-prralleore-per-vajzen-e-valdrin-sahitit