Të gjitha ia kanë zili burrin miliarder dhe bukurosh, ama sot ai kaloi çdo pritshmëri që kishim

Moderatorja e njohur Marina Vjollca sot feston 28-vjetorin e lindjes.

Dhe në këtë ditë të shënuar nuk kishte si të mungonte urimi i bashkëshortit të saj, reperit Getoar Selimi, shkruan ShkodraNews.

Përmes rrjeteve sociale, ku Geti ka publikuar një foto të Marinës së tij, thotë fjalë zemre për prezantuesen e njohur.

“Për botën mund të jesh thjesht një person. Por për mua, ti je bota.

Gëzuar ditëlindjen Mbretëresha ime 👸🏼 @marina_vjollca””, shkruan Geti në urimin e tij.