Sport
Gjesti për të cilin po flasin të gjithë (Video)

Cristiano Ronaldo vendosi që të përshëndeste portierin e Juventusit, Gianluigi Buffon pas përfundimit të ndeshjes dramatike Real-Juve, të përfunduar me rezultatin 1-3. Sulmuesi i madrilenëve ndaloi në zonën ku kapiteni bardhezi po jepte intervistë për…


Zidane: Ronaldo është rikthyer

Zinedine Zidane ka lavdëruar Ronaldon Cristiano Ronaldo ka shënuar dy gola në fitoren prej 2:1 të Real Madridit ndaj Sporting Gijon, duka ia siguruar kështu tri pikë të tjera ekipit të Zinedine Zidane, shkruan Gazeta Express. Për këtë është shprehur i lumtur edhe Zidane, i cili mendon se portugezi është rikthyer në më të mirën […]


Milan kërkon futbollistin e Sportingut

Milan është vënë pas mbrojtësit Sebastian Coates Drejtuesit e Milanit kanë përcjellë mbrojtësin e Sporting Lisbonës kundër Real Madridit, Sebastian Coates, i cili tregoi paraqitje fantastike. Coates është i huazuar nga Sunderland dhe në fund të këtij edicioni mund të shitet në Sporting për 6 milionë euro. Por, Milan dëshiron të hyjë në negociata me […]