ShowBiz

Çka po ndodh, Dafina puthë Noizyn!

Reperi Noizy dhe Dafina Zeqiri nuk është se janë njohur shumë për miqësi të mirë mes vete. Dafina ka sjellur një projekt të ri muzikor të realizuar me videoklip të quajtur ‘’Told Ya’’. Noizy kolegu…Shkurta dhe Shyhretja bashkë në një mbrëmje

Teskt shkruesi Fatmir Muja ka bërë synet djalin e tij Lirin, ku me ç’rast ka ftuar shumë emra të njohur në festën e organizuar, shkruan lajmi. E në mesin e të ftuarve ishin edhe Shyhrete…