ShowBiz

Personi i afërt i Almedës në spital: Të dua!

Gjatë kësaj periudhe aktorja Almeda Abazi ndodhet në Shqipëri për shkak të angazhimit të saj në “Dancing With The Stars” në rolin e moderatores. Por duket se ditët e fundit bukuroshja ka kaluar shanse jo…


Çfarë po kurdisin Ermali, Tolga dhe Almeda?

Moderatori Ermal Mamaqi ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku ka treguar se ndodhet në Turqi sëbashku me aktoren Almeda Abazi dhe bashkëshortin e saj Tolgahan. Krahas postimeve Ermali ka bërë të ditur se…Pse nuk i turreni edhe Gridës si Majlindës?

lir Shqina, bashkëshorti i deputetes demokrate Grida Duma, punonjës i Ministrisë së Punëve të Jashtme ëshë emëruar me mission në Lubjanë të Sllovenisë. Pas këtij akti në një reagim në Facebook Ilirjan Blloshmi ironizon të…