Shën Valentin/ Do mbani barkun me dorë nga urimi i Ijes së Bes Kallakut

Nëse ndihesh i trishtuar mjafton të hapësh profilin në Instagram të gjyshes më të famshme në Shqipëri dhe do të të rikthehet menjëherë buzëqeshja.

Po flasim për Ijen e Bes Kallakut.

E si do të mungonte urimi i saj për këtë Shën Valentin?!

Ija ka publikuar një foto ku shfaqet duke pirë kafe turke dhe ngrënë fruta.

“Gzuar o non shyqyr si ju ka gjet shnosh ene ju gjet ma mire vitin tjeter ishalla”, shkruan Ija në dixhiturën e fotos, duke uruar kështu të gjithë ndjekësit e saj për Shën Valentinin.

Kaq ka mjaftuar që rrjeti të shpërthejë!