Unikkatil ka një “selam” për Noizyn dhe Cozman (Video)

Pas përleshjes me armë në mes reperëve  Noizyt dhe Cozmanit në Prishtinë, ka reaguar edhe reperi labelit tjetër TBA, Unikkatil. Në faqen zyrtare të grupit “The Bloody Alboz”, ka ‘përshëndetur’ të dy reperët me disa…

I thanë se nuk do të kishte kurrë fëmijë, por

Kur i thanë se mund të mos kishte kurrë fëmijë Donna Carter u dëshpërua pamasë. E diagnostikuar me një problem fertiliteti në të 20 – at, ajo u bind se ëndrra për t’u bërë nënë…