Ja çka i bëri Lorik Cana Rita Orës (Video)

Dy krenaritë e shqiptarëve, ish-kapiteni Lorik Cana dhe ylli botëror Rita Ora mbrëmë siç do mendonte pak kush u bënë bashkë në koncertin në nder të shënjterimit të Nënës Terezë. Dyshja hapën bashkë koncertin teksa…


Nuk mund ta besoni nga cila sëmundje vuan Zanfina..!!

Zanfina Ismaili është rikthyer fuqishëm në skenë dhe këtë e bëri përmes këngës me titull “M”, këngë kjo dedikuar nënës së saj të ndjerë, Monës Këngëtarja bukuroshe është tip i qetë dhe pa dëshirën e…Lëngu që shëron veshkat, nuk është birra

Shumë meshkuj pëlqejnë pijen nga bima humulus (lat> s), që vjen në shishe dhe në konserva, e disa pëlqejnë ta pinë drejtpërdrejt nga kavanozi i madh. Ky lëng përgatitet nga e njëjta bimë, por aspak…


Me këtë aplikacion mund të fitohen para duke ecur

Duke filluar që sot mund të fitoni para duke bërë diçka që e bën gjithmonë natyralisht si për shembull të ecni. Falë aplikacionit Sweatcoin, hapat tuaj tani vlejnë më shumë dhe mund të përkthehen në…