“Mu mblodh një lëmsh në fyt, kisha frikë mos humbisja njërin nga ata”, Eugent Bushpepa na përloti sonte të gjithë me deklaratën që bëri

“E dua të dashurën time, për thjeshtësinë, shpirtin dhe aparencën që ka”!

Keshtu eshte pergjigjur Eugent Bushpepa per pyetjen ne Top Show pse e ka zgjedhur partnere vajzen qe ka ne krahe.

I ngacmuar nese ajo qe e shoqeroi ne Eurovizion u be xheloze per shqiptaren qe perfaqesonte Qipron, ai tha se madje te dyja ishin bere dhe shoqe.

Ndersa me nje deklarate qe te perlot, ka treguar se kenga me te cilen u ngjit ne skenen gjigande te Eurovizionit, Mall, e ka shkruar pasi ka qene larg familjes dhe kishte frike se mos humbiste njerin nga prinderit qe i ka ne moshe te thyer.