Morena trondit fansat e saj, fut duart te “zogu” (FOTO + 18)

Këngëtarja dhe modelja, Morena Taraku ka publikuar një fotografi mjaft të nxehtë në Instagram.

Ajo pos që zgjohet së bashku me një femër, dorën e saj e ka futur thuajse te zogu i saj, raporton Gazeta Blic.

Publikimi i fotografive nga shtrati dhe provokative nga ana e këngëtarëve tona tashmë është bërë një trend i zakonshëm./ Gazeta Blic