Lajme

Saimir Tahiri në ‘dorë’ të PD-së

Parlamenti ka miratuar zyrtarisht ngritjen e komisionit hetimor parlamentar për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, i kërkuar nga opozita. Me votat e mazhorancës dhe opozita, parlamenti i Shqipërisë ka miratuar mbrëmjen e djeshme ngritjen e…