Gazetarja zbulon shumën ‘tallëse’ të parave që i dhuroi burri për Shën Valentin, dhe jep mesazhin e fortë të dashurisë (Foto)

Gazetarja Fiori Dardha, me rastin e dites se te dashuruarve, ka postuar nje foto me bashkeshortin e saj dhe me nje mesazh shume te forte, per rendesine e parave ne nje lidhje.

Ajo ne nje status argetues, shkruan:

Me la 10 mije leke (te vjetra) mbi tavoline. “Merri! Prishi te gjitha” – me tha. 😛
Gezuar! ❤

P.S: diçitura është për humor. Dashuria e vërtetë nuk ka nevojë as për 10 mijë, as për 100 mijë, as për 1 milion dhe as per 10 milion lekë të vjetra.

Duhen më shumë! 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 PER PORTALET: Eshte SHAKAAAAAA!\