Engji i Shyhretës iu shkrin me këtë fustan interesant

Engji i Shyhretës qysh nga paraqitja me këngën e saj të parë u bë një këngëtare e dashur për publikun e muzikës popullore, përcjell ORAinfo.

E njohur tanimë për të është rritur edhe kureshtja e pulikut për jetën e saj private.

E veshur më një fustan të zi dhe shumë elegant, Engji do t’iu shkrijë me këtë pamje./ORAinfo/