Doli më në fund…Noizy dhe Ledri publikojnë këngën e re

Doli më në fund.

Dy reperët e njohur shqiptarë sapo kanë publikuar bëshkëpunimin e tyre më të fundit, që u prit me padurim nga fansat e tyre.

‘Dje dhe sot’është titulli i këngës së tyre që pritet të jetë një sukses për të dy.

‘Tani une po fle disa ore, dhe kur te zgjohem i dua mbi 1.000.000 vieës’-ka shkruar Noizy në postimin e tij.

Për ditë me rradhë ata mbajtën në ‘ankth’ fansat e tyre për publikimin e kësaj kënge. /Gazeta Express/