Articles by Lajme

FSHF nuk pret dënim nga FIFA, nxjerr në shitje biletat për Izraelin

Federata Shqiptare e Futbollit nuk pret të dënohet me pezullim të fushës nga FIFA për ngjarjet e ndodhura në ndeshjet e fundit, për sa u përket ndezjes dhe hedhjes së fishekzjarrëve në stadium nga tifozët Institucioni që drejton futbollin në vendin tonë pret vetëm gjobën e zakonshme nga ndërkombëtarët ndaj ka njoftuar se ka filluar […]