“As qoftja e Saliut, as llokumi i Monës”, hapu dhe` të futemi! Video e Ramës që do mbani barkun me dorë

Duke iu referuar fjales se kryeministrit Edi Rama sot perpara deputeve ne mbledhjen e grupit parlamentar socialist, Fiks Fare ka krijuar nje videomontazh qe po ben xhiron e rrjeteve sociale me batutat e perdorura nga shefi i qeverise, qe nuk jane te panjohura per ne.

Shikojeni dhe do mbani barkun me dorë:

Kryeministri Rama me batutat e tij.

Gepostet von Fiks Fare am Mittwoch, 16. Mai 2018