Ariana një nuse me shumë stil, mahnitëse në imazhet e fundit

Pasi që është nuse në një shtëpi artistësh, padyshim që çfarëdo që ajo bën është në qendër të vëmendjes dhe medieve rozë.

Bëhet fjalë për Arianën, bashkëshorten e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu, transmeton Gazeta Express.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ajo ka realizuar një fotosesion ku shfaqet tejet bukur.