Aktualitete

Doli më në fund…Noizy dhe Ledri publikojnë këngën e re

Doli më në fund. Dy reperët e njohur shqiptarë sapo kanë publikuar bëshkëpunimin e tyre më të fundit, që u prit me padurim nga fansat e tyre. ‘Dje dhe sot’është titulli i këngës së tyre që pritet të jetë një sukses për të dy. ‘Tani une po fle disa ore, dhe kur te zgjohem i […]


Ahmeti apo Abrashi, ja kur kur do të dihet rezultati për Prishtinën

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve fillon numërimi i votave me kusht pas balotazhit që u mbajt të dielën në 19 komuna të Kosovës. Burim Ahmetaj koordinator në QNR tha se nesër fillon numërimi i votave me kusht për Prishtinën dhe po nesër përfundon procesi i numërimit dhe dihet rezultati për Prishtinën. Sipas Ahmetajt, pas […]


Kjo fotografi tregon se Asensoi e ka pasur të shkruar të jetë pjesë e Real Madridit

TV programi spanjoll, El Chiringuito, e ka publikuar një fotografi të yllit të ri duke pozuar pranë një anijeje që i takonte kujt tjetër përveç presidentit të Real Madridit, Florentino Perez. Marco Asensio është futur në skenë në “Santiago Bernabeu” duke shënuar gola të jashtëzakonshëm dhe të cilësisë së lartë, për të cilat edhe lojtarët […]


Puçrra në zonën intime…? Ja çfarë të bëni me to

Zona intime është vendi i fundit ku mund të më dalë një puçërr…të paktën kështu keni menduar deri sa ju është shfaqur një ! Pas tyre mund të fshihen shumë arsye, por cilado qoftë ajo, nuk duhet kurrë ta shtypni. Puçrrat vaginale mund të shfaqen kur folikulet e qimeve inflamohen dhe rrënja e qimes qelbëzohet. […]