AktualiteteAdelina Berisha po e ndjek bilbilin e Mushtishtit

Të gjithë i njohin si “Bilbilat e Mushtishtit”. Kjo se, Remzie Osmani, Shyhrete Behluli, Shkurte Fejza e motrat Mustafa vijnë nga ky vend dhe që të gjitha janë këngëtare mjaft të suksesshme. Madje njëren prej tyre këngëtarja Adelina Berisha ka filluar ta ndjek në Instagram.Legjenda e skuadrës angleze: Nuk kam vdekur, mjaft gënjyet

Tony Yeboah, hero i skuadrës angleze Leeds United dhe Ganës, i ka mohuar lajmet se ka vdekur. Të hënën, disa media raportuar se ish-sulmuesi i Ganës dhe Premier Ligës kishte vdekur në një spital në Shtetet e Bashkuara, transmeton Express. Por Yeboah, më ta parë lajmin ka reaguar, duke kërkuar që kjo të ndalojë. Madje, […]


Mësoni këto truqe magjike dhe mahnitni shokët tuaj

Jeni mahnitur me truqe të cilat vetëm njerëzit me aftësi ‘mbinjerëzore’ mund t’i bëjnë? Epo, ja që ato truqe janë të zakonshme, vetëm duhet të mësoni sekretin e tyre dhe do të jeni në mesin e njerëzve me superfuqi, shkruan lajmi.net Ju mund të filloni nga ato më të lehtat duke shkuar tek më të […]