A e dini sa vjeçe bën sot Marina Vjollca? Do të prekeni të gjithë me atë që do lexoni

E sotmja është një ditë e veçantë për Marina Vjollcën, pasi moderatorja e njohur feston ditën e lindjes, shkruan ShkodraNews.

Marina ka lindur më 17 maj 1990 dhe sot festoon 28-vjetorin.

Në këtë ditë të veçantë, motra e saj Luana i ka bërë një dedikim Marinës në faqen e saj në Instagram dhe fjalët që thotë biondja super seksi janë vërtet të ndjera.

“Nuk e di si do kishte qene jeta ime pa ty,por as nuk dua ta imagjinoj!

Gjithmone bashke Gjysma ime. Gezuar ditelindjen jet @marina_vjollca TE DUA 💜”, shkruan Luana, teksa ka publikuar një video ku të dyja shfaqen duke u argëtuar në shoqërinë e njëra-tjetres.